فروش لایسنس پلاگین softaculous

print this page

ایران وب نماینده رسمی softaculous در ایران

softaculous

سافتاکولوز چیست ؟
سافتاکولوز پلاگینی جهت نصب خودکار اسکریپت ها و سی ام اس های مختلف توسط کاربر در کنترل پنلهای مختلفی مانند سی پنل ، دایرکت ادمین و پلسک میباشد ، درواقع با نصب اکین پلاگین بر روی سرور هاستینگ کاربر شما میتواند بیش از 346 اسکریپت مختلف را تنها با چند کلیک و بدون نیاز به آپلود و دانلود نصب نمایند علاوه بر موردی که اشاره کردیم میتوان به دیگر مزیت های استفاده از این سیستم اشاره کرد که شامل امکان اطلاع رسانی خودکار به کاربر برای بروزرسانی در زمانی که ورژن جدید اسکریپت وجود دارد ، امکان تنظیم آپدیت خودکار توسط کاربر و ادمین ، امکان تنظیم بک آپ مرتب توسط کاربر و ادمین و چندین امکان دیگر از جمله تنظیم این پلاگین با سیستم WHMCS برای نصب خودکار سی ام اس انتخابی کاربر هنگام خرید هاست .

سافتاکولوز بر روی چه کنترل پنهایی نصب میشود و آیا زبان فارسی سی ام اس های مختلف را نیز نصب میکند ؟

سافتاکولوز بر روی کنترل پنلهای سی پنل ، دایرکت ادمین ، پلسک و اینترورکس نصب میشود ، بله بسیاری از سی ام اس های موجود در این پلاگین مانند وردپرس شامل زبان فارسی نیز هستند و کاربر هنگام نصب اسکریپت میتاند زبان فارسی را انتخاب نمایید .

جرا پس از کلیک بر روی لینک سفارش قیمت ها متفاوتی مثلا 1.5 تومان یا 2.5 تومان نمایش داده میشود ؟

این امر تنها برای کمک به مدیریت ما بر روی نرخ سرویس هایی میباشد که به صورت دلاری پرداخت میکنیم و در نهایت شما پس از تکمیل سفارش ، و هدایت به صفحه فاکتور و کلیک بر روی لینک پرداخت و انتقال به درگاه بانکی مبلغی را مشاهده و پرداخت میکنید که هم اکنون در جدول تعرفه های زیر نوشته شده است .

دمو پنل کاربر و ادمین سافتاکولوز


دموی کاربری
دموی مدیر

قیمت خرید لایسنس softaculous


Softaculous VPS Softaculous Dedicated Server
پرداخت ماهانه 0 تومان 0 تومان

لیست اسکریپت هایی که سافتاکولوز آنها را پشتیبانی میکند : مشاهده لیست

محاسن خرید از ایران وب نسبت به سایت اصلی چیست ؟

1 - پرداخت ریالی
جهت خرید لایسنس softaculous خود از سایت اصلی باید از طریق روش های مختلف مانند کردیت کارت ، پی پال و ... جهت پرداخت استفاده کنید و این در حالی است که با خرید لایسنس softaculous خود از ایران وب شما میتوانید مبلغ لایسنس را با روش های اورف پرداخت در ایران با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب یا از طریق انتقال حساب انجام دهید .
2 - بدون نیاز به کردیت کارت یا حساب و مدارک خارجی
برای ثبت نام و وریفای (تایید مشخصات) حساب در سایت اصلی از شما مدارکی همانند پاسپورت ، اسکن کردیت کارت و ... درخواست میشود که با خرید لایسنس softaculous خود از ایران وب نیازی به این موارد ندارید
3 - ارائه قیمت پایینتر از نرخ وب سایت رسمی
ایران وب لایسنس softaculous را با نرخ کمتر از وب سایت رسمی ارائه دهنده به شما ارائه میکنید

وب سایت شرکت اصلی: وب سایت رسمی ارائه دهنده
لیست قیمت در سایت اصلی ارائه دهنده : قیمت سایت رسمی

محاسن خرید از ایران وب نسبت به سایر رقبا در چیست ؟

1 - خرید از نماینده رسمی شرکت ارائه دهنده
ایران وب به عنوان اولین نماینده رسمی شرکت سافتاکولوز در ایران و در حال حاضر تنها نماینده این شرکت در ایران بدون شک میتوان بهترین انتخاب برای خرید لایسنس شما باشد .
لیست نمایندگان رسمی این شرکت : لیست نمایندگان softaculous
2 - تحویل آنی و خودکار لایسنس softaculous در هر ساعت شبانه روز
تحویل لایسنس سی پنل در ایران وب به صورت اوتوماتیک بلافاصله پس از پرداخت شما میباشد ، یعنی خرید کنید ، پرداخت کنید و بدون معتلی استفاده کنید
3 - پرداخت آسان
ایران وب با دارا بودن درگاه پرداخت بانک ملت آسانی خرید را برای شما به ارمغان آورده است شما به سادگی و تنها در چند مرحله میتوانید لایسنس softaculous خود را خرید ، پرداخت و در همان لحظه استفاده کنید .
4 - قیمت
همیشه سعی داریم بهترین قیمت را ارائه کنیم علاوه بر اینکه ما نرخ لایسنس ها را پایینتر از نرخ سایت رسمی softaculous ارائه میکنیم سعی میکنیم نسبت به رقبای داخلی هم نرخ پایینتری ارائه کنیم