فروش لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین

print this page

خرید لایسنس دایرکت ادمین

directadmin

دایرکت ادمین چیست ؟
دایرکت ادمین همچون سایر کنترل پنلهای میزبانی پنلی است جهت مدیریت کامل هاست و سایت شما که میتوانید بر روی سرور مجازی یا سرور اختصاصی لینوکس آنرا نصب و بهره برداری کنید .

قیمت خرید لایسنس دایرکت ادمین (directadmin license)


لایسنس پرداخت ماه به ماه لایسنس لایف تایم - فقط یکبار پرداخت
VPS & Dedicated

محاسن خرید از ایران وب نسبت به سایت اصلی چیست ؟

1 - پرداخت ریالی
جهت خرید لایسنس دایرکت ادمین خود از سایت اصلی باید از طریق روش های مختلف مانند کردیت کارت ، پی پال و ... جهت پرداخت استفاده کنید و این در حالی است که با خرید لایسنس دایرکت ادمین خود از ایران وب شما میتوانید مبلغ لایسنس را با روش های اورف پرداخت در ایران با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب یا از طریق انتقال حساب انجام دهید .
2 - بدون نگرانی تحریم ها
دایرکت ادمین یک کمپانی کانادایی است که ارائه خدمات به ایرانی را تحریم کرده است اما شما نگران نباشید ما با روش های خاص این تحریم را دور زده ایم اگر ازایران وب خرید کنید جای نگرانی برای تحریم و از دست دادن پول پرداختی خود نخواهید داشت .
3 - بدون نیاز به کردیت کارت یا حساب و مدارک خارجی
برای ثبت نام و وریفای (تایید مشخصات) حساب در سایت اصلی از شما مدارکی همانند پاسپورت ، اسکن کردیت کارت و ... درخواست میشود که با خرید لایسنس دایرکت ادمین خود از ایران وب نیازی به این موارد ندارید
4 - ارائه قیمت پایینتر از نرخ وب سایت رسمی
ایران وب لایسنس دایرکت ادمین را با نرخ کمتر از وب سایت رسمی ارائه دهنده به شما ارائه میکنید

وب سایت شرکت اصلی: وب سایت رسمی ارائه دهنده
لیست قیمت در سایت اصلی ارائه دهنده : قیمت سایت رسمی
نرخ فروش در سایت اصلی : Monthly License : 29$ - Lifetime License : 299$

محاسن خرید از ایران وب نسبت به سایر رقبا در چیست ؟

1 - پرداخت آسان
ایران وب با دارا بودن درگاه پرداخت بانک ملت آسانی خرید را برای شما به ارمغان آورده است شما به سادگی و تنها در چند مرحله میتوانید لایسنس دایرکت ادمین خود را خرید ، پرداخت و در همان لحظه استفاده کنید .
2 - تحویل آنی و خودکار لایسنس دایرکت ادمین در هر ساعت شبانه روز
تحویل لایسنس دایرکت ادمین در ایران وب به صورت اوتوماتیک بلافاصله پس از پرداخت شما میباشد ، یعنی خرید کنید ، پرداخت کنید و بدون معتلی استفاده کنید
3 - امکان تغییر در لایسنس پس از خرید
لایسنس دایرکت ادمین بر روی آی پی شما قفل میشد و از طریق ای پی سرور شمارا شناسایی میکند شاید به هر لیل در زمان استفاه از لایسنس مجبور به تغییر آی پی شوید ، بسیار خوب شما در ایران وب در به راحتی فشردن یک کلیک و بدون معتلی میتوانید ای پی لایسنس خود را تغییر دهید .
4 - قیمت
همیشه سعی داریم بهترین قیمت را ارائه کنیم علاوه بر اینکه ما نرخ لایسنس ها را پایینتر از نرخ سایت رسمی دایرکت ادمین ارائه میکنیم سعی میکنیم نسبت به رقبای داخلی هم نرخ پایینتری ارائه کنیم
4 - نصب رایگان
در صورت تهیه لایسنس از ایران وب کنترل پنل دایرکت ادمین برای شما به صورت رایگان توسط ایران وب نصب و راه اندازی میشود