فروش لایسنس کنترل پنل سی پنل

print this page

خرید لایسنس سی پنل

CPanel

سی پنل چیست ؟
سی پنل همچون سایر کنترل پنلهای میزبانی پنلی است جهت مدیریت کامل هسات سایت شما که میتوانید بر روی سرور مجازی یا سرور اختصاصی لینوکس آنرا نصب و بهره برداری کنید .

جرا پس از کلیک بر روی لینک سفارش قیمت ها متفاوتی مثلا 15 تومان یا 35 تومان نمایش داده میشود ؟

این امر تنها برای کمک به مدیریت ما بر روی نرخ سرویس هایی میباشد که به صورت دلاری پرداخت میکنیم و در نهایت شما پس از تکمیل سفارش ، و هدایت به صفحه فاکتور و کلیک بر روی لینک پرداخت و انتقال به درگاه بانکی مبلغی را مشاهده و پرداخت میکنید که هم اکنون در جدول تعرفه های زیر نوشته شده است .

قیمت خرید لایسنس سی پنل (cpanel license)


Cpanel VPS CPanel Dedicated
پرداخت ماهانه 3,000 تومان 7,000 تومان
پرداخت سالانه 34,000 تومان 77,000 تومان

محاسن خرید از ایران وب نسبت به سایت اصلی چیست ؟

1 - پرداخت ریالی
جهت خرید لایسنس سی پنل خود از سایت اصلی باید از طریق روش های مختلف مانند کردیت کارت ، پی پال و ... جهت پرداخت استفاده کنید و این در حالی است که با خرید لایسنس سی پنل خود از ایران وب شما میتوانید مبلغ لایسنس را با روش های اورف پرداخت در ایران با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب یا از طریق انتقال حساب انجام دهید .
2 - بدون نگرانی تحریم ها
سی پنل یک کمپانی آمریکایی است که ارائه خدمات به ایران را تحریم کرده است اما شما نگران نباشید ما با روش های خاص این تحریم را دور زده ایم اگر ازایران وب خرید کنید جای نگرانی برای تحریم و از دست دادن پول پرداختی خود نخواهید داشت .
3 - بدون نیاز به کردیت کارت یا حساب و مدارک خارجی
برای ثبت نام و وریفای (تایید مشخصات) حساب در سایت اصلی از شما مدارکی همانند پاسپورت ، اسکن کردیت کارت و ... درخواست میشود که با خرید لایسنس سی پنل خود از ایران وب نیازی به این موارد ندارید
4 - ارائه قیمت پایینتر از نرخ وب سایت رسمی
ایران وب لایسنس سی پنل را با نرخ کمتر از وب سایت رسمی ارائه دهنده به شما ارائه میکنید

وب سایت شرکت اصلی: وب سایت رسمی ارائه دهنده
لیست قیمت در سایت اصلی ارائه دهنده : قیمت سایت رسمی
نرخ فروش در سایت اصلی : VPS License : 20$ - Dedicated License : 45$

محاسن خرید از ایران وب نسبت به سایر رقبا در چیست ؟

1 - پرداخت آسان
ایران وب با دارا بودن درگاه پرداخت بانک ملت آسانی خرید را برای شما به ارمغان آورده است شما به سادگی و تنها در چند مرحله میتوانید لایسنس سی پنل خود را خرید ، پرداخت و در همان لحظه استفاده کنید .
2 - تحویل آنی و خودکار لایسنس سی پنل در هر ساعت شبانه روز
تحویل لایسنس سی پنل در ایران وب به صورت اوتوماتیک بلافاصله پس از پرداخت شما میباشد ، یعنی خرید کنید ، پرداخت کنید و بدون معتلی استفاده کنید
3 - امکان تغییر در لایسنس پس از خرید
لایسنس سی پنل بر روی آی پی شما قفل میشد و از طریق ای پی سرور شمارا شناسایی میکند شاید به هر لیل در زمان استفاه از لایسنس مجبور به تغییر آی پی شوید ، بسیار خوب شما در ایران وب در به راحتی فشردن یک کلیک و بدون معتلی میتوانید ای پی لایسنس خود را تغییر دهید .
4 - قیمت
همیشه سعی داریم بهترین قیمت را ارائه کنیم علاوه بر اینکه ما نرخ لایسنس ها را پایینتر از نرخ سایت رسمی سی پنل ارائه میکنیم سعی میکنیم نسبت به رقبای داخلی هم نرخ پایینتری ارائه کنیم
4 - نصب رایگان
در صورت تهیه لایسنس از ایران وب کنترل پنل سی پنل برای شما به صورت رایگان توسط ایران وب نصب و راه اندازی میشود