قوانین سرویس دهی

print this page
تمامی کاربران و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط ایران وب می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین سرویس مشترک توسط شرکت قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد .
سرور های مجازی:
1- نصب و راه اندازی نرم افزار های هک و حملات ddos بر روی سرور های مجازی غیر مجاز بوده و سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و در صورت بروز مشکل و ضرر و زیان به شرکت ایران وب کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.

2- مدیریت کامل سرور های مجازی بر عهده کاربر بوده و ایران وب هیچ گونه مسئولیتی در مورد مدیریت سرور نخواهد داشت و در صورت نیاز تیم پشتیبانی ایران وب با اعلام هزینه مدیریت جزئی و یا ماهانه بر روی سرور مجازی خواهد داشت.

3- برای نصب دوباره سیستم عامل 5000 تومان هزینه دریافت خواهد شد.

4- در زمان سررسید سرویس ها از 5 روز قبل به صورت روزانه از طریق ایمیل و پیام کوتاه اطلاع داده خواهد شد و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید 24 ساعت قبل از زمان سرسید هزینه سرویس را واریز نمایند.

5- سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و 48 ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد.

6- فضای بک آپ برای تمامی سرور های مجازی قابل ارائه می باشد اما تهیه بک آپ و استفاده از آن به عهده کاربر خواهد بود.

7- هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل 5000 هزار تومان می باشد.

8- در صورت هر گونه گزارش در مورد اتک ، دی داس و حملات به سرور های داخلی و خارجی و ایجاد مشکلات در شبکه سرویس مورد نظر بدون هیچ اطلاع قبلی از دسترس خارج خواهد شد و حتی امکان تهیه بک آپ و بازگرداندن اطلاعات وجود نخواهد داشت و مسئولیت کامل مشکل بوجود آمده به عهده کاربر خاطی خواهد بود و خسارت بوجود آمده از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

9- در صورت سوءاستفاده از سرورها و بلک لیست شدن آی پی ایران وب هیچ گونه مسئولیتی ندارد، آزاد سازی آی پی به عهده کاربر می باشد. در غیر این صورت 8000 تومان هزینه آی پی بلاک شده دریافت می شود و برای اختصاص دادن آی پی جدید به کاربر نیز 8000تومان هزینه دریافت می شود.

10- در صورت تعویض خودسرانه آی پی از سمت کاربر مرتبه اول سرور موقت قطع و تذکر داده می شود و در صورت تکرار این موضوع بدون اطلاع سرور مسدود می شود و با دریافت هزینه باز خواهد شد.


سرویس های میزبانی:
1- کاربر حق استفاده از سرویس های میزبانی به عنوان هاست دانلود و یا آپلود را ندارد.

2- نصب و راه اندازی سایت های غیر اخلاقی و یا سایت های گمراه کننده و یا سایت های fake page ممنوع می باشد و با کاربر برخورد خواهد شد.

3- ایجاد سایت های گفتگوی آنلاین و یا چت روم و شبکه های اجتماعی بر روی سرور های میزبانی ممنوع می باشد.

4- هر گونه مطالب که با قوانین کشور ایران و قوانین بین المللی و کشور سرویس دهنده مغایرت داشته باشد ممنوع می باشد.

5- سرویس های میزبانی دارای بک آپ روزانه می باشد و از طریق پنل هاست در دسترس می باشد که قابل استفاده توسط خود کاربر می باشد. در صورتی که بک آپ توسط ایران وب بازگردانده شود 10000 تومان هزینه دریافت خواهد شد.


سرویس ثبت دامنه:
1- برای ثبت دامنه های بین المللی اطلاعات ثبت نامی باید به صورت لاتین باشد در غیر این صورت عملیات ثبت به صورت خودکار انجام نخواهد شد.

2- برای ثبت خودکار و آنی دامنه های بین الملی کشور انتخابی نباید ایران باشد.

3- از آنجا که ایران‌ وب ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده ملی نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه ایران‌ وب نخواهد کرد.

4- هر گونه تغییر dns به عهده شخص ثبت کننده دامنه می باشد و ایران وب مسئولیتی در قبال تغییر dns نخواهد داشت.


سرویس نمایندگی:
1- در صورت دریافت نمایندگی از سوی کاربر هرگونه استفاده از این سرویس بر عهده کاربری که این سرویس را دریافت کرده می باشد و در هر موردی ایران وب فقط با کاربری که سرویس را دریافت کرده طرف می باشد و هیچ گونه مسئولیتی در مورد خریداران کاربری که سرویس را دریافت کرده ندارد.


سرویس پنل پیام کوتاه:
1- برای دریافت این سرویس لازم است کاربر مدارک مورد نیاز این سرویس را در اختیار سایت ایران وب قرار دهد. همچنین ایران وب نیز متعهد می شود با رعایت حفظ حریم شخصی مدارک ارائه شده را با نهایت امنیت محفوظ نگه دارد.


تضمین برگشت وجه:
1- بازگرداندن مبلغ واریز شده برای سرویس های ایران وب در صورتی که مشکل از طرف ایران وب به وجود آمده باشد و با دلیل قانع کننده و در صورتی که از هنگام تحویل سرویس بیش از 72 ساعت نگذشته باشد قابل انجام می باشد.

2- مبلغ مورد نظر بین 4 الی 7 روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.

3- در برگشت هزینه ها 500تومان کارمزد انتقال وجه از مبلغ کسر خواهد شد و در در سرویس های سرور مجازی علاوه بر کارمزد انتقال مبلغ 3000 تومان جهت نصب و راه اندازی و تنظیمات سرویس کسر خواهد شد .

4- برگشت وجه در مورد دامنه های ثبت شده امکان پذیر نمی باشد.

5- همچنین ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک برای کالا ذکر شده نه برای خدمات، چون در مورد سرویس میزبانی وب و سرویس سرورمجازی کاربر می تواند در مدت 7 روز سوء استفاده های بسیاری را از این سرویس ها کند.


پشتیبانی:
1- کلیه خدمات پشتیبانی برای مستند بودن تنها از طریق سیستم تیکتینگ موجود در سایت ایران وب قابل ارائه می باشد.

2- پشتیبانی آنلاین و یا تلفنی وجود ندارد و راه های ارتباطی آنلاین و یا تلفنی فقط برای اطلاع رسانی و مشاوره در خرید می باشد.

3- پشتیبانی به منزله مدیریت سرویس های کاربر نخواهد بود و فقط عدم در دسترس بودن سرویس ها و یا موارد مشابه به عهده ایران وب خواهد بود.


مسئولیت خریدار:
1- خریدار موظف است که کلیه قوانین شرکت ایران وب و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه های وارده بر شرکت ایران وب می باشد. همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

2- در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی کلی و جزئی وارد بر شرکت ایران وب در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.


پذیرش قوانین:
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت شرکت ایران وب، کاربر و خریدار قوانین شرکت را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضاء از آنها وجود ندارد.


رفع مسئولیت:
شرکت ایران وب هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات میزبانی شده توسط مشترکین را ندارد لذا در صورت نیاز مشترک می بایستی پیرامون استفاده خود از سرویس های شرکت ایران وب پاسخ گو باشد.


توجه :
ایران وب می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در  وب سایت، برای خود محفوظ دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای  اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که  شما، آن تغییر را پذیرفته اید.
با تشکر مدیریت ایران وب