گواهی امنیتی ssl

print this page

فروش گواهی امنیتی ssl

گواهی SSL تأییدیه ای است بر اینکه تبادل اطلاعات میان وب سایت یا سرور شما و مرورگر کاربران و بازدیدکنندگان وب سایتتان به وسیله پروتکل استاندارد SSL (لایه سوکتهای امن) امن و رمزگذاری شده است. با دریافت گواهینامه SSL از یکی از صادرکنندگان معتبر جهانی به مشتریان سایتتان تضمین می دهید که اطلاعاتی که در سایت شما وارد می کنند قابل استراق سمع و دسترس غیرمجاز نیست. گواهی SSL فضای کسب و کار یا تبادل اطلاعات آنلاین شما را حفاظت می کند و سبب می شود کاربران از امنیت سایت شما اطمینان خاطر داشته باشند.

ایران وب اولین مرکز ارائه دهنده گواهی ssl در ایران با تحویل خودکار و بلافاصله پس از سفارش

یکی از روش‌های متداول رمزگذاری اینترنتی استفاده از پروتکل Secure Sockets Layer) SSL) است. پروتکل SSL یا «لایه‌ی سوکت‌های امن» برای امن کردن پروتکل‌های غیرامن اینترنت استفاده می‌شود. SSL به کمک الگوریتم‌های رمزنگاری داده‌هایی را که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرامن یعنی بستر اینترنت بگذرد برای هکرها ناخوانا می‌سازد تا محرمانه ماندن داده‌ها تضمین شود. SSL عموماً برای محافظت از ارتباطات میان مرورگرهای وب و سرورهای وب به کار می‌رود. اما استفاده از آن برای ارتباطات سرور به سرور و برنامه‌های کاربردی تحت وب در حال گسترش است.
زمانی که اطلاعات را در مرورگر وارد می‌کنیم، اطلاعات بین کامپیوتر ما (Client) و کامپیوتری که سایت روی آن قرار دارد (Server) مبادله می‌شوند. باید به طریقی ارتباط بین کلاینت و سرور را امن کنیم. این کار با رمزگذاری اطلاعات انجام می‌شود. در این صورت حتی اگر افراد خراب‌کار به آن دسترسی پیدا کردند با مانع شکستن رمز روبه‌رو می‌شوند و نمی‌توانند از محتوای آن اطلاع پیدا کنند.

گواهی امنیتی استاندارد - Standard SSL

این نوع گواهی تنها برای یک دامنه فعال میشود و شامل ساب دامین های شما نیست معمولا کاربران این نوع ssl را خریداری میکنند ، با خرید این نوع ssl وب سایت شما با ادرس https بدون هیچ خطایی و با رنگ سبز در درس بار مرورگر نمایان میشود

گواهی امینیتی چند ساب دامنه - Wildcard Certificate SSL

این نوع شامل تمام موارد ssl استاندارد میباشد با این تفاوت که شامل ساب دامین های شما نیز میباشد

برند های ssl که توسط ایران وب ارائه میشوند

Symantec - geo trust - rapid ssl - comodo - thawte - certum
پیشنهاد ما : Rapid SSL - Comodo


قیمت های درج شده بر حسب دلار میباشد پس از سفارش دلار به تومان تبدیل شده و از طریق درگاه بانک ملت با تمام کارت های عضو شتاب میتوانید پرداخت کنید
لینک مستقیم به صفحه سفارش
تعرفه خرید

  • قیمت ارزان
  • ثبت آنی و به شکل خودکار
  • برای دریافت گواهی SSL نیاز به یک IP اختصاصی دارید.
  • ثبت بلافاصله پس از پرداخت
  • امکان ایجاد csr از داخل پنل کاربری